На Закарпатті знешкоджено потужне наркоугруповання, затримано десятеро його учасників. ФОТО | Кримінал

За процесуального керівництва Закарпатської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру 11 учасникам організованої групи.

Їм інкриміновано незаконне придбання, зберігання та збут наркотиків і психотропів, зокрема у великих й особливо великих розмірах.

За даними слідства, у жовтні 2023 року учасники угруповання налагодили на території Ужгорода та Ужгородського району масштабний канал розповсюдження заборонених речовин, зокрема метамфетаміну. Щомісячно вони мали мільйони гривень доходу.

«Товар» контрабандою одержували з країн Євросоюзу. Зберігали та фасували його у своїх помешканнях, розподіляли між усіма учасниками для збуту.

За оперативною інформацією, цього року встановлено понад 100 фактів продажу психотропів. Згортки з метамфетаміном підозрювані віддавали з рук у руки або залишали «закладки». Деякі учасники ОЗГ спеціалізувалися на оптовій торгівлі.

У рамках слідства встановлено, що організатор протиправної діяльності раніше відбував покарання за незаконний обіг наркотиків в Угорщині.

Правоохоронці провели більше десятка обшуків у помешканнях і транспортних засобах. Вилучили понад 2 кг метамфетаміну вартістю близько 3 млн грн за цінами «чорного ринку», майже 500 г марихуани, електронні ваги, 5 транспортних засобів, 30 мобільних телефонів, 190 банківських карток, комп’ютерну техніку, а також готівку у національній та іноземних валютах на загальну суму понад 620 тис гривень.

Наразі затримано десятьох учасників угруповання, серед яких і організатори. Ще один перебуває за кордоном, його планується оголосити у розшук.

За матеріалами Закарпатської обласної прокуратури

Джерело