Жовква – про угоду з Британією: Обіцяємо Росії ще більше подібних сюрпризів

Жовква – про угоду з Британією: Обіцяємо Росії ще більше подібних сюрпризів

12.01.2024 22:27 джерело Угода України та Великої Британії, підписана у Києві у п’ятницю, стала неприємним сюрпризом для РФ, і українська влада обіцяє Москві ще більше подібних сюрпризів цьогоріч.

Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив заступник керівника Офісу Президента Ігор Жовква, передає кореспондент джерелоу.

За його словами, за сьогоднішніми подіями у Києві уважно слідкували у багатьох столицях світу і, безумовно, дуже уважно – у Москві.

«Окрім того, що ця угода несе конкретний практичний зміст, вона і про наративи. Увесь минулий рік нам говорили про те, що світ нібито відвернувся від України, що нібито забули про Україну, що «почалися події на близькому сході – вже точно ніхто не згадає про Україну», про те, що «відвернулися найближчі партнери». Але бачимо, що відбувається на 12-й день нового року. І те, що відбулося, це був неприємний сюрприз для країни-агресора. І країні-агресору обіцяємо ще більше подібних сюрпризів у цьому році», – зазначив Жовква.

Він висловив упевненість, що ця домовленість стане прикладом для інших країн і спонукатиме їх до укладання подібних угод з Україною.

«Деякі країни вже передали тексти подібних угод Україні. І переговірна делегація України опрацьовує відповідні тексти. Впевнений, що протягом найближчого часу кількість таких угод лише зростатиме», – заявив заступник керівника ОП.

Джерело