Зеленський запропонував Залужному бути й надалі в команді, чекає на згоду

Зеленський запропонував Залужному бути й надалі в команді, чекає на згоду

08.02.2024 19:13 джерело Президент Володимир Зеленський запропонував генералу Валерію Залужному бути й надалі разом у команді Української держави, чекає на згоду.

Про це глава держави сказав у своєму вечірньому відеозверненні, передає джерело.

"Я запропонував генералу Залужному бути й надалі разом у команді Української держави. Буду вдячний за його згоду", – зазначив Президент.

Відео: ОП

Він висловив вдячність генералу Залужному за два роки захисту: "Я вдячний за кожну з перемог, яких ми досягли разом і завдяки усім українським воїнам, які героїчно витягують цю війну на собі".

Зеленський зауважив, що прийнято рішення про оновлення керівництва Збройними силами, і "це не про прізвища і тим більше не про політику".

"Це про систему нашої армії, про менеджмент у Збройних силах України та про залучення досвіду бойових командирів цієї війни. Кожен солдат, кожен сержант і кожен офіцер, який бачить фронт, розуміє, які рішення потрібні. Суттєво більша технологічність дій армії. Перезавантаження генералітету. Штаби всіх рівнів мають знати й відчувати фронт так само, як солдати на "нулі", – підкреслив глава держави.

За його словами, бойові командири цієї війни, командири з "нуля" мають реалізувати свій особливий досвід на рівні всієї армії – у керівництві.

Він нагадав, що нині Сили оборони України – це майже мільйон людей, які були призвані для захисту держави, і станом на сьогодні більша частина з них не відчула фронту так, як меншість, яка реально на передовій, реально воює.

"Це означає, що потрібен інший підхід, зокрема, до ротацій. Інший підхід до управління фронтом. Інший підхід до мобілізації та рекрутингу. Усе це дасть більшу повагу до солдата й поверне чіткість діям у війні", – переконаний Президент.

Джерело