Зеленський обговорив оборонну підтримку України з лідерами коаліції парламенту Болгарії

Зеленський обговорив оборонну підтримку України з лідерами коаліції парламенту Болгарії

13.01.2024 19:01 джерело Президент Володимир Зеленський поспілкувався у форматі відеоконференції з лідерами коаліції Народних зборів Болгарії Бойко Борисовим, Деляном Пеєвським та Кирилом Петковим.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента, передає джерело.

Як наголошується, Президент України подякував болгарському парламенту за нещодавні рішення про надання підтримки Україні, які дуже посилюють Україну та підвищують стійкість опору агресору.

Зеленський також висловив подяку за підтримку України на євроатлантичному та євроінтеграційному шляху, зокрема під час відкриття переговорів щодо набуття нашою державою членства у Європейському Союзі.

Лідери коаліції болгарського парламенту побажали Україні перемоги та миру й запевнили в подальшій підтримці з боку Болгарії.

Крім того, співрозмовники обговорили подальшу оборонну підтримку України. А також приділили увагу питанню використання заморожених активів Росії для компенсації шкоди від її агресії.

Глава держави висловив подяку Болгарії і за чіткі санкційні кроки стосовно держави-агресора та наголосив на важливості продовження підтримки санкційних механізмів ЄС.

Джерело