Зеленський: Країни НАТО на саміті у Вашингтоні мають наблизити вступ України і показати, що не бояться Росії

Зеленський: Країни НАТО на саміті у Вашингтоні мають наблизити вступ України і показати, що не бояться Росії

11.01.2024 21:24 джерело Президент Володимир Зеленський вважає, що країни-члени НАТО на Вашингтонському саміті мають зробити крок до наближення членства України в Альянсі, аби продемонструвати відсутність страху перед Росією.

Про це глава держави заявив на зустрічі з представниками балтійських ЗМІ у відповідь на запитання кореспондента джерелоу.

«Ми хотіли б побачити реальний крок від країн НАТО, який наближає Україну до НАТО, щоб не було стагнації. Я думаю, це дуже потрібно не тільки для нас, а й для Вашингтона, щоб це був вдалий і потужний саміт, щоб країни НАТО показали, що вони не бояться Росії. Бо чим менші кроки України щодо наближення до НАТО, це говорить про те, що тим більший страх у когось перед Росією. Не можна цього показувати – це буде велика помилка, це додасть амбіцій президенту Росії», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що на Вільнюському саміті НАТО були зроблені певні кроки задля наближення членства України. Зокрема, запрацював такий «дуже непоганий інструмент», як Рада Україна-НАТО.

Джерело