Зеленський і Габек обговорили потреби України в ППО та спільні оборонні проєкти з Німеччиною

Зеленський і Габек обговорили потреби України в ППО та спільні оборонні проєкти з Німеччиною

Фото 18.04.2024 21:21 джерело Президент України Володимир Зеленський обговорив із віцеканцлером уряду Німеччини Робертом Габеком потреби України в системах ППО, спільні проєкти в оборонній сфері та підготовку до конференції в Німеччині.

Як передає джерело, про це глава Української держави повідомив під час традиційного відеозвернення.

«Сьогодні мав нагоду подякувати Німеччині. Із візитом в Україні зараз Роберт Габек, віцеканцлер німецького уряду. Ми особливо цінуємо лідерство Німеччини, яке допомагає не лише нам в Україні захищати життя, а й усій Європі – зберігати саме таку Європу, яка вміє бути мирною, вміє бути правовою, вміє дбати про людей. Німеччина зараз – серед світових лідерів у підтримці нашого захисту. Ми обговорили, що саме потрібно, щоб справді достойно відповісти на всі безпекові виклики цього року, на те, до чого готуються російські терористи», – сказав Зеленський.

Він зазначив, що під час зустрічі йшлося про ситуацію на фронті, потреби України в ППО та економічні виклики. Особливу увагу сторони приділили спільним виробничим проєктам, щоб оборонні виробництва дали більше сили двом країнам і спільній безпеці всієї Європи.

«Готуємо конференцію в Німеччині щодо відновлення України, нашу таку спеціальну двосторонню роботу, і цей формат домовилися зробити сфокусованим, зокрема, на ОПК – на виробництві, на енергетиці – на відновленні, на ППО. Результат, як і завжди з Німеччиною, буде!» – запевнив глава держави.

Як повідомили у пресслужбі Президента, Зеленський високо оцінив всебічну підтримку України з боку ФРН у боротьбі з російською агресією. Зокрема, він відзначив допомогу регіонам.

Джерело