Викрито ще двох колаборанток, які прислужували ворогу під час окупації Ізюмського району Харківщини | Кримінал

Жінки добровільно обійняли посади в незаконно створеній окупаційною владою адміністрації.

Викрили у скоєнні злочинів 53 та 42-річних місцевих мешканок працівники Ізюмського районного управління поліції ГУНП в Харківській області.

Одна з жінок з липня до серпня 2022 року добровільно обіймала посаду «головного спеціаліста юридичного відділу тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області». Вона надавала юридичні консультації, а також виконувала розпорядження, надані начальником юридичного відділу.

Друга жінка з травня 2022 року обіймала посаду «головного спеціаліста фінансового управління тимчасової окупаційної військово-цивільної адміністрації Ізюмського району Харківської області». Вона формувала списки організацій для подальшого нарахування заробітної плати, а також виконувала розпорядження, надані керівником фінансового відділу.

За даними фактами відкриті кримінальні провадження. Санкція статті передбачає позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Дізнавачі Ізюмського районного управління поліції повідомили зловмисницям про підозру у скоєнні злочину.

За матеріалами поліції Харківської області

Джерело