Ворог у Чорному морі «пакує речі»: У Силах оборони України назвали новий десантний корабель армії рф «великим чемоданом»

У росіян в Криму триває процес пакування і переведення логістики і інфраструктури на базу у новоросійськ.

Про це під час виступу в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповіла начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України полковник Наталія Гуменюк, передає АрміяInform.

«Поява великого десантного корабля в акваторії Севастопольської бухти може свідчити про те, що це черговий «великий чемодан», у який пакуються речі. Адже останнім часом рф використовує десантні кораблі саме у логістичному сенсі», — зазначила вона.

У Чорному морі, за її словами, ситуація залишається досить сталою. Водночас рівень ракетної небезпеки високий.

«Погода на нашому боці, шторм у морі не дає можливості рф вивести ракетоносії на стале чергування. Зараз усі ракетоносії заведені у пункти базування і не перебувають на чергуванні, але вони у готовності і за потреби можуть опинитися там за 3-4 години. Крім цього, війська рф можуть застосовувати їх і з бухти», — зазначила Наталія Гуменюк.

Як повідомляла АрміяInform, у Силах оборони зафіксували прибуття з Ірану нового вантажного борту для рф, що може свідчити про нові постачання «шахедів» та запчастин до них. Відтак пуски ворожих дронів-камікадзе по Україні, очевидно, триватимуть.

 

Джерело