Володимир Зеленський розповів про очікування від Глобального саміту миру у Швейцарії

Володимир Зеленський. Джерело фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський розказав, яких результатів очікує від Глобального саміту миру, про організацію якого Україна домовилася зі Швейцарією.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Президента України.

Зокрема, Президент України наголосив, що цей саміт має наповнити необхідною енергією усе, чого вже вдалося досягти, та має визначити, що завершення війни повинне бути виключно справедливим, а відновлення сили міжнародного права — справді повним.

«Швейцарія в цьому – наш партнер. Дякую», — зазначив Володимир Зеленський.

Зі свого боку Президент Швейцарії Віола Амхерд наголосила, що Швейцарія готова організувати саміт.

«Швейцарія готова організувати саміт. Ми домовилися, що будемо поглиблено займатися цим питанням, щоб процес встановлення миру був успішним, і наші команди відразу почнуть цим займатися. З нашого боку ми вже призначили особу, яка опікуватиметься цим питанням», — сказала вона.

«Швейцарія і в майбутньому виступатиме за надійний і тривалий мир в Україні. Швейцарія рада тому, що може зробити внесок у це», — додала Віола Амхерд.

Як повідомляла АрміяInform, Україна і Швейцарія 15 січня 2024 року розпочали підготовку до проведення Глобального саміту миру на рівні лідерів країн, який, як планується, відбудеться у Швейцарії.

Джерело