Володимир Зеленський про знищення росією драмтеатру в Маріуполі: Кожен вбивця повинен відповідати за скоєне

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна забезпечить відповідальність росіян за воєнні злочини, в тому числі бомбардування Маріуполя.

Про це йдеться у повідомленні глави держави в телеграм-каналі.

«Маріуполь. Драмтеатр. Напис «Діти». Два роки минуло… Світ має памʼятати все, що зробила росія проти України й українців, і кожен російський вбивця повинен відповідати за скоєне. Ми забезпечимо таку їхню відповідальність», — заявив Володимир Зеленський.

«Світла пам’ять усім, чиє життя забрав російський терор», — додав Президент.

16 березня 2022 року близько 10 години ранку російська авіація завдала удару по Драмтеатру в центрі Маріуполя. Тут ховалося більше тисячі мирних жителів. Багато хто з дітьми.

За декілька днів до російського злочину, маріупольці великими літерами перед театром написали слово — «ДЕТИ». Вони сподівалися, що це зупинить окупантів.

Але росіян це не зупинило. Вони скинули дві авіабомби на театр. Кількість загиблих може сягати 600 осіб. Багато з них — жінки та діти.

У цей день окупаційні війська виконали 22 авіанальоти на Маріуполь, скинувши на місто близько 100 бомб. Одна з них влучила в будівлю басейна “Нептун”, де збиралися мешканці Кальміуського району.

Джерело