Володимир Зеленський назвав візит адмірала Роберта Бауера до України «серйозним сигналом»

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із головою Військового комітету НАТО адміралом Робертом Бауером на наголосив, що його візит є сигналом підтримки України.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Дякую вам за перший візит до України з початку широкомасштабної війни. Це серйозний сигнал підтримки для нашого суспільства. Підтримка з боку НАТО та держав–членів Альянсу передусім дуже важлива для морального стану наших бійців і цивільних українців. Ми дуже цінуємо те, що можемо розраховувати на вас», — сказав глава держави.

Президент поінформував голову Військового комітету про першочергові оборонні потреби України та окремо наголосив на нагальній необхідності додаткових систем ППО.

Сторони також обговорили можливості зміцнення оборонних спроможностей, а також розвиток майбутнього військового потенціалу України відповідно до стандартів і вимог взаємосумісності НАТО.

Як повідомляла АрміяInform, голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер під час свого виступу на Київському безпековому форумі відзначив успіхи Сил оборони України у війні проти російського агресора.

Джерело