Володимир Зеленський і Ріші Сунак відвідали військових у шпиталі

Президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак відвідали українських військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в одному з медичних закладів Києва.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Головний лікар медустанови докладно розповів про лікування кожного з бійців.

Прем’єр-міністру Великої Британії воїни розповіли, що служили на Куп’янському, Запорізькому напрямках та поблизу Авдіївки. Зазначали, що бажають якнайшвидше стати на ноги. Деякі зауважили, що планують повернутися до служби після одужання. Та найбільше бажання захисників — перемога України над російським агресором.

За особисту мужність, самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Володимир Зеленський вручив захисникам ордени «За мужність» ІІІ ступеня.

На згадку про зустріч Володимир Зеленський і Ріші Сунак залишили підписи на прапорі.

Головний лікар закладу також поінформував главу держави та прем’єр-міністра про роботу, яку здійснює колектив закладу для лікування й реабілітації поранених воїнів. Зокрема, медики докладають максимум зусиль для збереження кінцівок військових у складних випадках. Також військовослужбовців готують до протезування, підбирають їм протези та вчать ними користуватися. Для воїнів обладнано басейн, зал для занять боротьбою та джіу-джитсу. Значна увага приділяється соціальній реабілітації після поранення.

Нагадаємо, Велика Британія оголосила про найбільший пакет оборонної допомоги Україні з початку широкомасштабної війни.

Крім того, Президент України та Прем’єр-міністр Британії підписали історичну угоду між країнами про співробітництво у сфері безпеки. АрміяInform вибрала найважливіші пункти цього історичного документа.

Рустем Умєров розповів, на виготовлення яких дронів підуть кошти із пакета допомоги Британії.

Джерело