Вимили підлогу із сіллю — тепер будемо робити так постійно

Ми любимо шукати і знаходити екологічні, але при цьому дієві засоби для чищення. На цей раз у поле зору потрапила сіль. Якщо чесно, ми довгий час взагалі не сприймали цей засіб як очисний, але, як виявилося, ми дуже недооцінювали його, інформує Ukr.Media.

Але про все послідовно.

Якось ми прочитали статтю, "під час миття підлоги додайте дві жмені солі, результат вас приємно здивує". Зізнаємося чесно, подумали, що це якийсь жарт. Чим таким може здивувати сіль у процесі миття підлоги? Але потім ще знайшли пораду: "замочити в солі кухонні рушники". Мовляв, цей засіб чудово їх вибілить, виведе усі плями. Після цього замислилися, що такого є в солі, що вона здатна і білизну відбілити, і підлогу відмити.

Відбілити рушники

Якщо ви чекаєте опису складного технологічного процесу — ми вас розчаруємо, такого ви тут не побачите. Відбілювати білі речі за допомогою солі дуже просто. У таз наливаєте гарячу воду та засипаєте в неї сіль із розрахунку 1 ст.л. на літр води. Для найкращого результату можна додати ложку порошку.

У такому вигляді залишаємо кухонні рушники до ранку (але 2-3 години цілком достатньо). Після відправляємо в пральну машину, запустивши звичайне прання. За підсумком, отримаємо кристально біленькі з пахучою свіжістю рушники.

У чому секрет?

Консервант. Сіль "гальмує" зростання різноманітних бактерій. Саме вона часто входить до складу домашніх засобів, покликаних боротися із пліснявою та грибком.

Абразив. За рахунок кристалічної форми вона може з легкістю замінити порошок, що чистить.

Адсорбент. Сіль чудово вбирає вологу, утримуючи її у собі. Завдяки цій властивості її часто використовують як засіб для виведення плям.

Сіль для підлоги

Під час миття підлоги багато господинь додають мийний засіб, вважаючи що простою водою бруд із підлоги змити не вийде. Однак для максимально позитивного результату такі засоби потрібно змивати чистою водою, промиваючи підлогу кілька разів. Так і дня не вистачить, щоби прибрати всю квартиру.

Під час чергового прибирання у відро теплої води, як і було рекомендовано, спробували додати кілька ложок солі. Після закінчення прибирання, вода промовисто підтвердила факт чисто вимитої підлоги. Вона справді була дуже брудною, було таке відчуття, що ми не мили підлогу кількох тижнів.

У секрет?

Все дуже просто. Сіль досить сильно пом'якшує воду. У такому стані вона краще справляється з будь-якого роду забрудненнями. За підсумками ви отримуєте чисту підлогу, яка ще довго буквально випромінюватиме чистоту.

Обізнані люди рекомендують тримати окрему пачку солі для побутових цілей. Так і будинок буде чистішим, і енергія в ньому сприятливіша. Нам справді дуже сподобався результат. А ще хочеться вірити, що таким чином ми очищаємо квартиру не тільки від бруду, а й від негативної енергії.

Цінуйте чистоту!

Джерело