Від поштарки до стрільця: захисниця з позивним Ксена розповіла про свій шлях на фронт

До широкомасштабної агресії проти України Оксана працювала начальником пересувних відділень на «Укрпошті», де в її підпорядкуванні було 36 людей, а тепер виконує обов’язки санітара-стрільця.

Історію Ксени оприлюднив 11 червня Генеральний штаб ЗСУ.

Попри керівну посаду у цивільному житті, за словами героїні, в армії цей досвід поки не став у пригоді, але її воля та бажання допомогти Україні перемогти — неоціненні.

З перших днів вторгнення Оксана вагалася, як правильно повідомити чоловікові про своє бажання піти на фронт. Він має інвалідність, тому не може виконувати свій обов’язок перед державою. Та сама Оксана, попри свій цукровий діабет, таки вмовила чоловіка та рішуче пішла служити.

Завдяки її мотивації та наполегливості, її прийняли до лав ЗСУ, зокрема до 124-ї окремої бригади територіальної оборони.

Ксена з перших днів показала себе, як відповідальна та надійна бійчиня, що завжди готова діяти.

«Спочатку було страшно, однак я змогла перебороти свій страх, тож тепер закликаю кожного, хто сумнівається, приєднатися до боротьби. Кожен має допомогти вигнати ворога з нашої країни”, — розповідає Ксена.

«У нашому підрозділі я єдина дівчина. Спочатку мені було трохи лячно, але завдяки підтримці та розумінню з боку товаришів, відчула себе частиною команди. Наші командири чудові, і ми завжди допомагаємо один одному, незалежно від ситуації. Під час однієї з ротацій з лівого берега наш човен потрапив під прицільний обстріл. Це був надзвичайно небезпечний момент, але завдяки підтримці товаришів ми вийшли з цієї історії неушкоджені та змогли врятуватися», – згадує військова.

Ксена мріє, що після закінчення війни подорожуватиме Україною та побуває у всіх її куточках.

Звертаючись до всіх жінок та чоловіків Ксена каже: «Допоможіть нам швидше закінчити цю війну. Ваша допомога надзвичайно потрібна!»

Як повідомляла АрміяInform, в  Україні запустили сайт для пошуку вакансій в армії.

 

Джерело