В ОП обговорили із делегацією голів комітетів Європарламенту санкційну політику ЄС

В ОП обговорили із делегацією голів комітетів Європарламенту санкційну політику ЄС

27.03.2024 10:05 джерело Керівник Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч із делегацією голів комітетів Європарламенту на чолі з головою Конференції голів комітетів, очільником Комітету з питань міжнародної торгівлі Берндом Ланге та головою Комітету із закордонних справ Девідом Макалістером.

Як передає джерело, про це повідомляє Офіс Президента.

Єрмак подякував Європейському парламенту, членам делегації та країнам, які вони представляють, за особисту вагому підтримку України під час повномасштабної війни Росії проти України.

«Дякую за те, що ви сьогодні в Києві. Це є потужним сигналом підтримки України під час протидії російській військовій агресії», – зазначив Єрмак.

Він поінформував представників Європейського парламенту про наслідки нещодавніх російських масованих ракетних обстрілів українських міст та інфраструктурних об’єктів і закликав європейських партнерів до посилення допомоги Україні, передусім щодо протиракетної та протиповітряної оборони.

Особливу увагу співрозмовники приділили санкційній політиці Європейського Союзу. Сторони були єдині в думці щодо необхідності подальшого розширення обмежувальних заходів проти Росії та унеможливлення обходу чинних санкцій.

Керівник Офісу Президента окремо поінформував представників Європарламенту про стан вироблення Україною спільно з іншими країнами засад із практичної реалізації Формули миру Президента Володимира Зеленського, а також підготовку до інавгураційного Саміту миру.

Джерело