В Івано-Франківську викрито учасників злочинної групи, які збували фальшиву валюту. ФОТО | Кримінал

До івано-франківських поліцейських надійшла заява від мешканця обласного центру, який повідомив, що двоє невідомих осіб заволоділи двома мобільними телефонами «iPhone 14 pro», розрахувавшись за них іноземною валютою з явними ознаками підробки.

Поліцейські розпочали кримінальне провадження.

В ході проведення оперативних заходів працівники відділу кримінальної поліції Івано-Франківського РУП, спільно зі співробітниками Управління карного розшуку ГУНП в Івано-Франківській області та за підтримки можливостей відділу кримінального аналізу обласної поліції встановили групу осіб, яка причетна до кримінального правопорушення.

Йдеться про трьох мешканців Буковини. Організатор – 19-річний житель Чернівців, який при зустрічі з потерпілими здійснював безпосередній збут підробленої валюти. Співучасники – 19-річний та 24-річні буковинці.

Правоохоронці провели 18 обшуків за місцями реєстрації та проживання фігурантів, в їхніх автомобілях, а також на місцях реалізації мобільних телефонів, якими фігуранти заволоділи незаконним шляхом.

Вилучили мобільні телефони та грошові кошти. Речові докази направлено на проведення відповідних експертиз.

Трьом фігурантам слідчі оголосили про підозри. Підозру організатору слідчі оголосили заочно. Вирішується питання про оголошення чоловіка в міжнародний розшук.

Наразі поліцейські встановлюють інших потерпілих та встановлюють причетність фігурантів до вчинення аналогічних кримінальних правопорушень.

За матеріалами поліції Івано-Франківської області

Джерело