Уряд схвалив Матрицю реформ – план змін, який включає рекомендації партнерів

Уряд схвалив Матрицю реформ – план змін, який включає рекомендації партнерів

Відео 04.06.2024 13:17 джерело Кабінет міністрів затвердив план змін, що систематизує майбутні реформи в Україні з урахуванням рекомендацій та пропозицій партнерів, – "Матрицю реформ".

Про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає джерело.

"Сьогодні ухвалюємо важливе та унікальне рішення для того, щоб змінити нашу країну. Ми офіційно затверджуємо Матрицю реформ та порядок моніторингу виконання наданих нам міжнародними партнерами рекомендацій та умов", – сказав глава уряду.

Відео: Офіційна telegram-сторінка Дениса Шмигаля Прем'єр-міністра України

Він уточнив, що Матриця — це "план змін, який систематизує реформи та включає офіційно затверджені рекомендації та документи Єврокомісії, структурні маяки МВФ, План за програмою Ukraine Facility, умови Світового банку".

Прем'єр-міністр пояснив, що назву "Матриця" обрали, оскільки є чітка пріоритетність, послідовність та оцінка впливу від кожної реформи на зростання економіки та відновлення України.

Матриця, за його словами, створена за сприяння Світового банку, а передбачені реформи були проаналізовані за методологією Центру зростання Гарвардського університету.

"На 2024 рік разом передбачено зробити понад 200 реформ. Сформовано близько 400 індикаторів їх реалізації", – заявив Шмигаль.

За його словами, є три пріоритети. Передусім це – Макроекономічні політики, що є основою для відновлення економіки та фінансової стійкості.

Другий пріоритет – Інституційні зміни. Прем'єр-міністр зазначив, що йдеться про антикорупційну політику, реформу правоохоронних органів, підвищення спроможностей державних та регіональних інституцій.

Джерело