Уповноважений президента Франції вважає, що треба говорити про динаміку розвитку України попри війну

Уповноважений президента Франції вважає, що треба говорити про динаміку розвитку України попри війну

15.01.2024 23:55 джерело Спеціальний уповноважений президента Франції з економічної допомоги та відновлення України П'єр Ельбронн вважає, що партнерам і ЗМІ треба частіше говорити про динаміку розвитку України попри війну, адже на інших континентах таке нечасто можна спостерігати.

Про це Ельбронн сказав у виступі в Українському домі в Давосі, повідомляє кореспондент джерелоу.

«Ми дуже часто говоримо про військові аспекти цієї війни, але недостатньо говоримо – і це наша провина і провина ЗМІ, – про ті переваги, які є в Україні, а їх чимало, про потенціал, про динаміку розвитку України попри війну. На інших континентах нечасто таке можна спостерігати – цей динамізм, цей дух підприємництва в Україні все ще розвивається, і він сильний», – зазначив уповноважений Президента Франції.

За словами Ельбронна, те, що було досягнуто за останні шість місяців, зокрема, на шляху до членства України в ЄС, вражає.

У цьому контексті він нагадав, що незабаром мають розпочатися переговори про вступ України до ЄС, і відзначив важливість підтримки партнерами пов’язаних із цим реформ.

Водночас уповноважений Президента Франції зауважив, що процес приєднання до Заходу іноді здається важким, і багато людей про це говорять.

Джерело