Умєров зустрівся з помічником держсекретаря США

Умєров зустрівся з помічником держсекретаря США

Фото 19.12.2023 11:30 джерело Міністр оборони Рустем Умєров на зустрічі з помічником державного секретаря США Джеймсом О’Браєном наголосив, що Україна готова інвестувати у спільні оборонні підприємства.

Про це в Телеграмі повідомляє пресслужба Міноборони, передає джерело.

«Рустем Умєров на зустрічі підкреслив, що Україна готова співінвестувати у спільні оборонні підприємства і напряму закуповувати зброю і техніку в американських компаній», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з метою локалізації оборонного виробництва в Україні були проведені два міжнародні форуми за участю десятків іноземних компаній – у Києві та Вашингтоні. У фокусі уваги оборонного відомства перебуває розвиток військових інновацій, зокрема виробництво та закупівля дронів різних модифікацій.

Під час зустрічі Умєров також окреслив свої пріоритети протягом 100 днів роботи на посаді міністра, серед яких боротьба з корупцією, прозорі закупівлі, виробництво нового озброєння. Він поінформував співрозмовника про запуск Державного оператора тилу як ключову частину нової архітектури закупівель.

Джерело