Українські десантники врятували полоненого побратима за допомогою дрона

Оператор дрона 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України зміг вивести українського солдата, який потрапив у полон до ворога.

Про це повідомляє Командування Десантно-штурмових військ ЗС України.

За словами десантників, пілоти дронів 95-ї десантно-штурмової бригади з дрона стежили за позиціями росіян, зокрема, вони працювали по ділянці, яку контролював ворог. Українські захисники завдяки скидам ліквідували багатьох окупантів, а коли всіх росіян знищили, у траншеї помітили полоненого бійця ЗСУ, який сидів зі зв’язаними руками.

«Наш оператор дрона з позивним „Кевін“ почав привертати увагу того полоненого — миготіти вогниками на „Мавіку“. Хлопець на землі зорієнтувався, зрозумів, що це свої й почав йти за нашим дроном, — розповідає командир групи безпілотних систем „Шериф“. — Коли ми так виводили нашого побратима, то ще зустрівся один вцілілий „орк“. росіянин не бачив нашу „пташку“, на якій ще була одна граната, почав руками махати українському солдату, мовляв, повернись. Тоді „Кевін“ скинув на окупанта гранату та затрьохсотив його, і далі продовжив виводити побратима до його підрозділу», — зазначили у ДШВ ЗС України.

Джерело