Українська делегація провела низку зустрічей у США з підвищення кіберстійкості в умовах війни

Українська делегація провела низку зустрічей у США з підвищення кіберстійкості в умовах війни

Ексклюзив 16.05.2024 03:11 джерело Заступник міністра закордонних справ з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації України Атон Демьохін провів у США низку зустрічей з питань посилення кібербезпеки України в умовах російської агресії.

Про це він розповів у коментарі власкору джерелоу у Нью-Йорку.

У межах Глобального круглого столу з безпеки інформаційно-комунікаційних технологій Демьохін провів переговори з міністеркою цифрового розвитку та інформації Сінгапуру Жозефін Тео та виконавчим директором Агентства кібербезпеки цієї країни Девідом Ко.

«Ми зокрема обговорили питання російської воєнної агресії в кіберпросторі проти України, використання новітніх технологій, зокрема штучного інтелекту в кіберозброєнні для військових цілей, дезінформації та використання ШІ для посилення дезінформаційної діяльності ворога й інших маніпуляторів соціальної думки», – розповів заступник міністра.

Також у Нью-Йорку Демьохін зустрівся із заступником Генерального секретаря ООН, посланником Генсека з питань технологій Амандіпом Сінгхом Гіллом. «Однією із зон його уваги є питання штучного інтелекту та безпечного розвитку відповідних технологій. Ми обговорили ту роботу, яка ведеться на рівні ООН, а також нашу взаємодію в цьому контексті», –  пояснив Демьохін.

Українська делегація на чолі з Демьохіним також узяла участь у RSA-конференції – міжнародному заході з питань кібербезпеки в Сан-Франциско.

Джерело