Україна закликала Польщу забезпечити безперешкодний рух автобусів через кордон

Україна закликала Польщу забезпечити безперешкодний рух автобусів через кордон

11.03.2024 20:37 джерело Київ закликав Варшаву забезпечити безперешкодний рух автобусів у місцях проведення протестів на польсько-українському кордоні.

Про це йдеться в повідомленні у Фейсбуці генконсульства України в Любліні, передає джерело.

Як зазначається, консул генерального консульства України в Любліні Сергій Царук здійснив поїздку до пункту пропуску «Дорогуськ-Ягодин», де під час зустрічі з представниками місцевої поліції та протестувальниками наголосив на “неприпустимості будь-яких затримок руху пасажирських автобусів”.

“Поліція заперечила факти навмисного блокування протестувальниками пасажирських автобусів. Сповільнення руху може бути спричинене технічними причинами, повʼязаними з проходженням через коридор протестувальників інших транспортних засобів. У таких випадках автобуси можуть очікувати до пів години часу”,- зазначають у консульстві.

Як підкреслюється, в моменті перебування консула на місці протесту рейсовий пасажирський автобус безперешкодно проїхав в напрямку України.

Крім того, Генеральне консульство України в Любліні окремо “звернулося з офіційним листом до коменданта поліції Люблінського воєводства з проханням забезпечити в подальшому безперешкодний рух автобусів у місцях проведення протестів”.

Джерело