Україна закликала Намібію переглянути нейтральну позицію щодо агресії РФ

Україна закликала Намібію переглянути нейтральну позицію щодо агресії РФ

14.06.2024 01:03 джерело Спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх закликав Намібію переглянути свою нейтральну позицію щодо російської агресії.

Про це повідомила пресслужба МЗС за підсумками робочого візиту Субха до міста Віндгук (Республіка Намібія), передає джерело.

Як поінформували у зовнішньополітичному відомстві, спеціального представника України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх прийняв спікер Національної Асамблеї Пітер Катжававі. Крім цього, Субх зустрівся з в.о. директора Директорату країн Європи Міністерства міжнародних відносин та співробітництва Намібії Елвісом Шіведою.

“Намібійську сторону було закликано переглянути свою нейтральну позицію щодо російської агресії проти України та підтримати суверенітет і територіальну цілісність нашої держави у відповідності до Статуту ООН та основоположних норм міжнародного права, а також доєднатися до міжнародних зусиль, спрямованих на досягнення справедливого миру для України та світу”, – повідомили в МЗС.

Джерело