Україна закликає Аргентину долучитися до коаліції за повернення українських дітей

Україна закликає Аргентину долучитися до коаліції за повернення українських дітей

Фото 25.05.2024 20:13 джерело Україна закликає політичних лідерів Аргентини долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Як передає джерело, про це йшлося під час візиту української делегації на чолі з радницею – уповноваженою Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’єю Герасимчук до Аргентини, повідомляє Офіс Президента.

Зазначається, що візит відбувся у межах інформаційної кампанії «Викрадені голоси», яка є частиною плану дій Президента Володимира Зеленського Bring Kids Back UA.

Разом із послом України в Аргентинській Республіці Юрієм Клименком вони зустрілися з представниками уряду та Національного конгресу Аргентини, а також із послами країн – членів ЄС, українською громадою, студентами, викладачами, експертами й місцевими ЗМІ.

У складі української делегації також були двоє українських підлітків, яких вдалося повернути з російського полону.

«Герасимчук закликала політичних лідерів Аргентини долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, до складу якої увійшли вже 36 країн», – ідеться у повідомленні.

Вона зауважила, що «голос Аргентини має впевнено звучати в коаліції країн, адже ви маєте власні травматичні спогади і втрачені дитячі долі».

«Об’єднавши зусилля для порятунку викрадених українських дітей на виконання 4-го пункту Формули миру, запропонованої Президентом України, країни світу разом зможуть створити нову, ефективну систему захисту дітей у всьому світі», – підкреслила Герасимчук.

Як поінформували в ОП, аргентинська сторона запевнила, що опрацьовує можливість найближчим часом приєднатися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Джерело