Україна має право атакувати інфраструктуру РФ – президент Естонії

Україна має право атакувати інфраструктуру РФ – президент Естонії

03.04.2024 21:08 джерело Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час зустрічей у Таллінні з президентом Естонії Аларом Карісом, прем’єркою Каєю Каллас та спікером Лаурі Хуссаром отримав запевнення у підтримці. Зокрема Каріс наголосив на праві України під час війни завдавати ударів по інфраструктурі РФ.

Про це повідомляє естонський мовник ERR.

«Я вважаю цілком легітимними атаки України по військових цілях у російському тилу – це допомагає сповільнити російську військову машину… Під час війни для Сил оборони України цілком законно руйнувати інфраструктуру, необхідну російській армії, якщо це пов'язано з ближніми або далекими ракетними атаками та ударами безпілотників по українських цивільних та енергетичних об'єктах», – сказав президент Каріс.

Він також додав, що не може бути встановлення обмежень щодо допомоги Україні, оскільки це допоможе Росії у плануванні агресивних ударів.

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас на зустрічі зі Шмигалем наголосила, що надії на швидкий мир у ході цієї війни – пастка, якої варто уникати. «Росія скористається цим тільки для того, щоб мобілізуватися і атакувати ще рішучіше. Ми всі хочемо жити у мирі, але це має бути справедливий і міцний мир. Естонія підтримує та бере активну участь у мирному плані президента Зеленського, в основі чого лежать справедливість та територіальна цілісність України», – зазначила Каллас.

Джерело