Україна і Литва посилять співпрацю у протидії російській дезінформації та пропаганді
10.02.2025 22:25 джерело Україна і Литва посилять співпрацю у сфері стратегічних комунікацій, зокрема у протидії російській дезінформації та пропаганді.
Як передає джерело, про це повідомляє Міністерство культури та стратегічних комунікацій.
У відомстві зазначили, що заступник міністра культури та стратегічних комунікацій України з питань європейської інтеграції Андрій Наджос провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Інгою Станітє-Толочкєнє та експерткою програми Ukraine2EU Далєю Банкаускаіте, під час якої сторони обговорили поглиблення співпраці між Україною та Литвою, а також спільну програму дій на 2025 рік, зокрема у сфері стратегічних комунікацій.
Зокрема, під час зустрічі Наджос висловив подяку Литві за незмінну підтримку України у боротьбі з російським агресором.
Він також наголосив на важливості об’єднання спільних зусиль задля боротьби з дезінформацією, яку країна-агресор використовує для маніпуляції суспільною думкою як в Україні, так і в інших державах.
«Ми дуже цінуємо те, що Литва продовжує активно підтримувати Україну не лише з початку повномасштабного вторгнення, а ще з 2014 року. Ми повинні активно протидіяти російській пропаганді. У цьому контексті стратегічна комунікація є надзвичайно важливим елементом, адже саме він допомагає заручитися підтримкою громадськості, країн-партнерів та медіа. Саме тому ми повинні працювати разом. Ми маємо разом демонструвати усьому світові правду про Україну, про нашу культуру та історію», – зазначив Наджос.
Своєю чергою Станітє-Толочкєнє запевнила, що Литва і надалі залишатиметься надійним партнером України. Вона наголосила на готовності Литви підтримувати українську культуру та підтримувати зусилля українського народу у боротьбі з російською агресією.
Також сторони підкреслили, що РФ в інформаційному просторі продовжує поширювати дезінформацію, що спрямована на виправдання військової агресії проти України, приховування реальних масштабів військових дій, злочинів проти людяності та воєнних злочинів.
Як зауважили у міністерстві, протидія цим явищам є одним із головних завдань МКСК і Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Також не менш важливим є формування проактивних стратегічних комунікацій усіх органів державної влади з метою об’єднання суспільства, позиціонування України у світі, створення та просування власних наративів у глобальному інформаційному просторі.
Залиште відповідь