Україна і Канада створили міжнародну коаліцію з повернення українських дітей

Україна і Канада створили міжнародну коаліцію з повернення українських дітей

Фото 02.02.2024 20:58 джерело Міжнародна коаліція за повернення українських дітей, у якій співголовують Україна та Канада, розпочала роботу та представила на засіданні в Києві Рамковий документ своєї діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента, передає джерело.

На початку засідання керівник ОП Андрій Єрмак подякував Канаді та особисто міністру закордонних справ Канади Мелані Жолі за лідерство у створенні Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.

Він наголосив, що сьогодні світ турбується про долю заручників Кремля, багато країн і міжнародних організацій висловили готовність допомогти Україні повернути депортованих і вимушено переміщених дітей.

«Повернення вкрадених дітей є основою плану дій Bring Kids Back UA, який ініціював Президент України Володимир Зеленський. Це також є ключовим елементом пункту четвертого Української формули миру «Звільнення полонених і депортованих осіб», – зазначив Єрмак.

Керівник ОП повідомив, що Україна і Канада спільно підготували Рамковий документ Міжнародної коаліції за повернення українських дітей, який визначає її мандат, цілі, керівні принципи та напрями діяльності.

Джерело