Україна і Франція уклали нові угоди в сфері оборонної промисловості

Україна і Франція уклали нові угоди в сфері оборонної промисловості

Фото 08.06.2024 14:18 джерело Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін і міністр Збройних сил Французької Республіки Себастьєн Лекорню 7 червня підписали Заяву про наміри щодо співробітництва в оборонній промисловості.

Про це повідомляє Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, передає джерело.

"Цей документ передбачає визначення можливостей для партнерства між французькою та українською оборонними промисловостями в галузі озброєнь, військового обладнання, боєприпасів та іншої продукції оборонного та подвійного призначення", – зазначили у профільному відомстві.

Він також передбачає розвиток спроможностей з виробництва, обслуговування та ремонт військового обладнання, співпрацю в науково-дослідних роботах в оборонній галузі.

Сторони домовились також про обмін досвідом та залучення інвестицій до спільних проєктів.

Окрім того, у Парижі представники українських та французьких оборонних компаній підписали ліцензійну угоду щодо виробництва боєприпасів 155 калібру за ліцензією KNDS France/Nexter. Також підписали заяви про наміри щодо створення центру обслуговування та ремонту техніки KNDS France / Nexter в Україні та щодо використання технології 3D друку для виготовлення запчастин цієї компанії. KNDS заявила про відкриття дочірньої компанії в Україні.

“Це перший подібний документ, що продовжує та поглиблює положення підписаної у лютому з Францією безпекової угоди. Я вдячний Франції за стійкість і непохитність у підтримці України. І дуже радий, що ця підтримка поширюється і на оборонку”, – сказав Камишін.

Джерело