У Міноборони планують скоротити кількість заступників та підрозділів

У Міноборони планують скоротити кількість заступників та підрозділів

20.05.2024 18:09 джерело У Міноборони продовжують усувати зайві бюрократичні процедури і вже розробили нову цільову модель міністерства, яка передбачає скорочення кількості підрозділів і заступників.

Як передає джерело, про це повідомив заступник міністра оборони Станіслав Гайдер.

«У Міністерстві оборони з жовтня ми розпочали аналіз і каталогізацію процесів міністерства і поділили його на 3 рівня – від прийняття рішень від керівництва до кожного з департаментів. Коли ми визначили каталог процесів і хто відповідає за кожен з напрямків, ми перейшли до того, які процеси дублюються або які взагалі не виконуються», – пояснив заступник міністра.

Він зазначив, що після завершення каталогізації процесів та аудиту в Міноборони була розроблена цільова модель міністерства, яка передбачає скорочення кількості заступників та підрозділів в оборонному відомстві.

«Було поставлено міністром завдання сформувати каталог процесів усіх рівнів, бо не можна оптимізувати структуру, не розуміючи функцій, які виконуються або не виконуються. На другому етапі був проведений окремо головною інспекцією аудит в Міноборони і ось на сьогодні у нас є розроблена цільова модель міністерства, де кількість заступників буде зменшена, де кількість підрозділів також буде зменшена і укомплектована. Адже найважливіше, щоб міністерство було керованим», – наголосив заступник міністра.

Джерело