Тюль стане білішим за сніг: допоможе копійчаний засіб, який є на кожній кухні

Тюль — дуже затишний елемент декору, який створює в будинку неповторну атмосферу. Але є одна проблема: він постійно брудниться, і замість білосніжної тканини вже дуже скоро ви отримаєте сіру масу, на яку навіть погляду кидати не захочеться, інформує Ukr.Media.

Щоб повернути тюлю первозданний вигляд, зовсім необов'язково купувати дорогі мийні засоби. Все робиться дуже просто за допомогою п'яти столових ложок копійчаного компонента, який є на будь-якій кухні.

Для початку замочуємо тюль у воді. Вода не має бути крижаною, але водночас і не має бути гарячою — достатньо буде 30 градусів. Через годину зверніть увагу на воду: найімовірніше, вона буде сірою і каламутною. Зливаємо її і наливаємо в тазик п'ять літрів чистої води, після чого додаємо п'ять столових ложок звичайної соди. У содовому розчині нашій тканині судилося пробути ще не менше ніж годину.

Після цього часу витягуємо тюль і полощемо його в прохолодній воді. Тепер залишилося лише відправити тканину в пральну машинку і випрати з гелем — ніякого порошку додавати не потрібно. Для прання виставляємо температуру 30 градусів, вибираємо делікатний режим або режим синтетики. Віджимання обов'язково вимикаємо.

Коли час прання підійде до кінця, ви дуже сильно здивуєтеся — тканина поверне свій первозданний білосніжний вигляд і тішитиме вас ще дуже довго. Зрозуміло, після того, як ви її повісите назад.

Джерело