Тримає двері відкритими для діалогу з маніяком: Подоляк дорікнув світу за нерішучі кроки стосовно Росії

Тримає двері відкритими для діалогу з маніяком: Подоляк дорікнув світу за нерішучі кроки стосовно Росії

02.01.2024 13:30 джерело В Офісі Президента вважають, що нерішучі кроки світу стосовно Росії дозволяють їй щоночі тероризувати українських громадян і залишатись безкарною.

Про це написав у соцмережі Х радник керівника ОП Михайло Подоляк, передає джерело.

«XXI століття. Січень 2024. Росія продовжує масово тероризувати центри великих українських міст усіма видами зброї: балістичною, безпілотниками, гіперзвуковою, крилатими ракетами. Десятки, сотні ракет. Щоночі. Лише з однією метою – вбити якомога більше мирних жителів, налякати їх, загнати в підпілля… Ну що? Давайте далі надамо Росії право скликати Радбез ООН і говорити про тероризм – так «ефективно» чи не так (сарказм)? Вбивця, який кричить про свої права, дійсно вартий того, щоб його слухали (знову сарказм). Давайте продовжувати мовчати, запрошувати «представників держави-терориста» на зустрічі, саміти, «мирні конференції», припускаючи, що він добровільно раптом стане законослухняним», – написав Подоляк.

Він також з сарказмом зауважив, що світ закриває очі на те, що відбувається в Україні, коли «шукає невійськові рішення» і «тримає двері відкритими для діалогу» з маніяком.

Джерело