Трьох зрадників засуджено до 15 років тюрми

За матеріалами ДБР суд призначив 15 років тюрми трьом зрадникам, які співпрацювали з окупантами.

Про це повідомило 15 березня Державне бюро розслідувань.

Суд визнав винним у державній зраді колишнього правоохоронця, який перейшов на службу до окупантів у Якимівці Мелітопольського району на Запоріжжі. Йому призначене покарання у вигляді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією майна.

Також 15 років тюрми заочно отримала експравоохоронниця з міста Хрустальний Луганської області, яка пішла на службу в незаконному збройному формуванні терористичної організації «лнр». Суд визнав експравоохоронницю винною у державній зраді, участі в збройних формуваннях та терористичній організації.

За рішенням суду, експрацівник ДАІ з Антрацита на Луганщині також проведе за ґратами 15 років. Після окупації міста російськими військами фігурант не тільки служить окупантам, а й допомагає псевдовладі поширювати ідеї «русского міра» серед молоді. Суд визнав експравоохоронця винним в державній зраді, добровільному зайнятті посади в незаконних правоохоронних органах, участі в терористичній організації та незаконних збройних формуваннях.

Раніше АрміяInform повідомляла, що в Запоріжжі затримали росіянина, який шпигував за кораблями ЗСУ, прикидаючись далекобійником.

Джерело