Структура РПЦ при Економічній раді ООН поширює неонацистські наративи – Кислиця

Структура РПЦ при Економічній раді ООН поширює неонацистські наративи – Кислиця

31.03.2024 05:33 джерело Сергій Кислиця звернувся до президента Економічної і соціальної ради ООН (ЕКОСОР) з пропозицією позбавити «Всесвітній російський народний собор» спеціального консультативного статусу за поширення ксенофобських, неонацистських та неоколоніальних наративів.

Про це постійний представник України при ООН повідомив у коментарі джерелоу.

«Україна висловлює глибоке занепокоєння тим, що організація «Всесвітній російський народний собор», яка просуває расистські, ксенофобські, неонацистські та неоколоніальні наративи, продовжує користуватися спеціальним консультативним статусом ЕКОСОР», – зазначив Кислиця у листі до президента Економічної і соціальної ради ООН.

Така ситуація, за його словами, не лише дає цій неоколоніальній структурі можливість прикриватися авторитетом органу ООН для інформаційної підтримки російської агресії та відбілювання воєнних злочинів, а й підриває довіру до ЕКОСОР та Організації Об'єднаних Націй у цілому.

На думку Кислиці, діяння «російського собору» можуть порушувати Міжнародну конвенцію про ліквідацію всіх форм расової дискримінації та інші міжнародні конвенції.

Джерело