США вірять у перемогу України і продовжать надавати підтримку – Салліван

США вірять у перемогу України і продовжать надавати підтримку – Салліван

20.03.2024 21:24 джерело Радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван впевнений, що законопроєкт, який передбачає допомогу Україні, вдасться ухвалити в Палаті представників.

Про це він сказав на спільному із керівником Офісу Президента Андрієм Єрмаком брифінгу в Києві, передає кореспондент джерелоу.

«Україна все ще стоїть, і стоїть вона завдяки хоробрості та відвазі, винахідливості та стійкості українського народу. Ми у Сполучених Штатах у захваті. Я сьогодні тут, щоб сказати, що ми віримо у вас. Ми віримо, що ви переможете. Ми віримо, що ви побудуєте світле майбутнє для українського народу. Сильніша демократія, стійка, безпечна країна, яка зможе відбити агресію. Ми будемо вашим партнером у цьому на кожному кроці», – сказав Салліван.

Він закликав вірити у США і запевнив, що Америка продовжить надавати величезну підтримку будь-яким відомим способом.

«Я знаю, що тут є запитання через затримку в нашому Конгресі та через місяці без додаткового законопроєкту, що містить пакет допомоги, на яку ви по праву заслуговуєте і за яку президент Байден щодня бореться. 60 мільйонів доларів Сенат ухвалив на двопартійній основі. Тепер ми працюємо з Палатою представників, щоб ухвалити пакет допомоги. Ми впевнені, що нам вдасться це зробити», – наголосив радник Президента США.

Джерело