Способи, які допоможуть позбутись запаху порошку після прання

Довго і прискіпливо вибирати парфум, віддавати за нього чималі гроші, а в підсумку пахнути засобом для прання — це зовсім не надихає. Розповідаємо, як позбутись запаху порошку від одягу, інформує Ukr.Media.

Здавалося б, навіщо від запаху порошку від одягу позбавлятися — пахне-то приємно. Але тут виходить перебір: пахне не тільки від білизни, але і вся квартира пахне якою-небудь «альпійською свіжістю» або «весняними квітами». Але ж хотілося б пахнути все ж улюбленими духами, а не порошком.

Як позбутись запаху порошку після прання

Є кілька цілком робочих способів.

  • Під час прання додавайте як мінімум одне додаткове полоскання. Якщо така дія не допомагає, то після закінчення циклу прання включіть білизну на полоскання ще раз.

  • Якщо звичайний гранульований порошок залишає після себе сильний аромат, то його можна спробувати замінити рідким мийним засобом. Такі засоби не надто глибоко проникають в тканину і набагато простіше вимиваються при полосканні.

  • Щоб перебити дратівливий аромат прального порошку, можна для полоскання використовувати концентровані кондиціонери. Вони також допомагають видаляти мийні гранули, які залишилися в глибині тканини. До того ж запах кондиціонера вивітрюється набагато швидше.

  • Тільки що випрану білизну бажано сушити на свіжому повітрі. Вітер допоможе прибрати весь зайвий аромат. Вивішувати речі після прання на вулицю бажано і взимку. Низькі температури повністю прибирають непотрібний запах, залишаючи після нього лише легкий аромат справжньої морозної свіжості.

  • Ще одна рекомендація, яка допоможе позбутися нав'язливого запаху, — знижувати норму закладки порошку. Потрібно в відсік пральної машини насипати рівно половину рекомендованого виробником дозування. Відіпрати білизну буде не гірше, а запах стане набагато менш інтенсивним.

  • Можна спробувати змінити виробника порошку — зверніть увагу на екозасоби, вони зазвичай не надто сильно парфумовані.

  • Спочатку практично не мають запаху порошки, призначені для прання дитячих речей. І після кількох полоскань аромату не залишається зовсім.

  • Існує багато виробників, які пропонують антиалергенні пральні порошки. Зазвичай, в складі мийного засобу повністю відсутні будь-які аромати.

  • Додавайте при пранні харчову соду: вона прекрасно нейтралізує запахи, причому будь-які — і приємні, і не дуже.

  • Додайте трохи оцту при полосканні — він теж відмінно справляється зі сторонніми запахами. Але білизну доведеться прополоскати додатково, щоб видалити з волокон залишки оцту.

Позбутися від запаху порошку можна різними способами. Всі вони «робочі» і принесуть результат.

Джерело