Що допоможе позбавити одяг від запаху порошку: поради господиням

Напевно кожна господиня хоч раз стикалася з подібною проблемою: після прання одяг пахне порошком. Перебити специфічний запах не вдається навіть за допомогою парфуму. Розповімо про найефективніші методи, завдяки яким цей головний біль залишиться в минулому, інформує Ukr.Media.

Потрібно вивішувати білизну на вулиці

Випрані речі бажано сушити на свіжому повітрі. Це можна робити як влітку, так і взимку. Завдяки тимчасовому перебуванню на вулиці білизна втратить неприємний запах прального порошку.

Не бійтеся включати кілька полоскань

Деякі вважають, що неодноразові полоскання здатні зіпсувати якість одягу. Однак не варто турбуватися. Дана дія якраз допоможе позбутися від різкого запаху.

Використовуйте меншу кількість порошку

Зниження норми закладки порошку — це ще один спосіб, який допоможе забути про проблему. Білизна відпереться в будь-якому випадку, і при цьому речі не будуть пахнути побутовою хімією.

Спробуйте прати дитячим порошком

Виробники дитячих порошків найчастіше роблять їх гіпоалергенними. Завдяки відсутності агресивних добавок засоби практично позбавлені запаху.

Додавайте харчову соду

Сода — це досить універсальний засіб, який здатний усунути неприємні запахи. Для того, щоб оцінити її ефективність, необхідно додати продукт у відсік для порошку разом з побутовою хімією.

Не бійтеся експериментувати з порошками

Якщо після прання одним порошком запах одягу вас сильно напружує, то спробуйте придбати засіб іншої торгової марки.

Джерело