Шмигаль обговорив із послом США посилення ППО та системне фінансування України

Шмигаль обговорив із послом США посилення ППО та системне фінансування України

Фото 08.01.2024 18:14 джерело Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з послом США в Україні Бріджит Брінк посилення протиповітряної оборони американськими системами.

Про це глава уряду повідомив у Телеграмі, передає джерело.

«Системно працюємо з партнерами для посилення стійкості України. Провели продуктивну зустріч із пані послом США в Україні Бріджит Брінк», – зазначив Шмигаль.

Він наголосив, що у грудні Росія поновила масовані ракетні атаки на Україну. "Докладаємо спільних зусиль, щоб посилити українське небо сучасними американськими системами ППО", – заявив Прем'єр-міністр.

Очільник уряду подякував адміністрації Президента США Джозефа Байдена та Конгресу за системну роботу над тим, щоби пакет допомоги Україні був ухвалений якнайшвидше.

«З пані Брінк обговорили спільну роботу в межах Багатосторонньої координаційної платформи, яка покликана забезпечити системне фінансування України. Попри війну, ми провадимо всі необхідні реформи, щоб посилити міцність і спроможність нашої держави», – зазначив Шмигаль.

Він також висловив вдячність уряду США та всім американцям за системну військову, фінансову та гуманітарну підтримку.

Як повідомлялося, лідери республіканців і демократів у Конгресі США досягли угоди про максимальний рівень бюджетних витрат у 2024 році в розмірі $1,59 трильйона, що наближає сторони до уникнення урядового шатдауну, однак повністю не виключає його.

Джерело