Шмигаль і Блінкен обговорили черговий пакет воєнної допомоги Україні на $400 мільйонів

Шмигаль і Блінкен обговорили черговий пакет воєнної допомоги Україні на $400 мільйонів

Фото 14.05.2024 18:05 джерело Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і державний секретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен обговорили черговий пакет воєнної допомоги Україні в розмірі 400 млн доларів.

Як передає джерело, про це Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

"Провели зустріч з Ентоні Блінкеном. Обговорили з Держсекретарем США черговий пакет воєнної допомоги в розмірі 400 млн доларів. Наголосив на потребі посилити ППО в Україні, зокрема для захисту енергетичних об’єктів. Отримав запевнення, що Сполучені Штати працюють у цьому напрямку", – зазначив Шмигаль.

Також співрозмовники обговорили конфіскацію російських активів. За словами Шмигаля, йде пошук рішення, як використати їх на користь України.

"Під час зустрічі було зазначено, що низка приватних компаній зі США зацікавлена в інвестиціях в нашу державу. У цьому контексті ми обговорили з паном Блінкеном створення спроможностей для інвестицій приватного сектору", – підкреслив Шмигаль.

Прем’єр-міністр подякував адміністрації президента Джо Байдена та американському народу за потужну підтримку, яку США надають Україні від повномасштабного вторгнення Росії.

Джерело