Шлях України до ЄС і НАТО: Стефанчук розраховує на підтримку Польщі і країн Балтії

Шлях України до ЄС і НАТО: Стефанчук розраховує на підтримку Польщі і країн Балтії

10.06.2024 21:06 джерело Україна сподівається на підтримку Польщі, Литви, Латвії та Естонії на шляху вступу до Європейського Союзу й НАТО.

Про це під час спільної заяви для ЗМІ з главами парламентів Польщі, Литви, Латвії та Естонії у Білостоці на північному сході РП заявив Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, передає кореспондент джерелоу.

Як зазначив Стефанчук, війна, яку Росія розв’язала проти України, стосується не лише України, вона є загрозою для інших цивілізованих народів. Він подякував, що третій рік поспіль від початку повномасштабної агресії і десятий від початку російської агресії Польща і країни Балтії не залишають Україну в інформаційному, політичному, військовому, гуманітарному і фінансовому аспектах, надаючи підтримку Києву.

Він зазначив, що обговорить у Білостоці з главами парламентів Польщі і країн Балтії спільну протидію російському агресору, зокрема поінформує про нинішні потреби України і ситуацію на полі бою. Голова ВР уточнив, шо йтиметься про зняття обмежень на використання наданої Україні зброї, питання захисту повітряного простору, тренування і навчання українських військових, відновлення енергетичної інфраструктури.

Джерело