Сергій Наєв назвав чисельність російських і білоруських військ на північному кордоні

росія зосередила біля північного кордону України угруповання з 20 тисяч військових. Вони здійснюють обстріли прикордоння та проводять розвідку.

Про це повідомив командувач Об’єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Станом на зараз обстановка у Північній операційній зоні залишається контрольованою. В той же час на території російської федерації, противник створив та утримує угруповання загальною чисельністю близько 20 тис. осіб. Підрозділи ворога постійно ведуть розвідку, здійснюють обстріли прикордонних районів, активно нарощують інженерно-фортифікаційне обладнання місцевості», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, відмічаються заходи з переозброєння підрозділів на новітні або модернізовані зразки озброєння.

білорусь, посилюючи кордон, зосередила майже 1800 військових.

«Своєю чергою з боку республіки білорусь, з метою посилення кордону, крім підрозділів прикордонної служби, вздовж кордону утримується близько 1800 осіб зі складу збройних сил. Військовими та правоохоронними підрозділами на постійній основі проводяться заходи бойової підготовки, нарощується система спостереження та інженерно-фортифікаційне обладнання місцевості вздовж кордону», — зазначив Сергій Наєв.

Він додав, що воєнно-політичне керівництво білорусі продовжує надавати посильну допомогу рф у збройній агресії проти нашої України. Зокрема, постачає та ремонтує озброєння і військову техніку. Також на підприємствах військово-промислового комплексу білорусі виробляють нові та переробляють застарілі боєприпаси, з подальшою їх передачею в інтересах збройних сил росії.

Раніше Сергій Наєв повідомляв, що російські окупанти щодня завдають ударів із різних видів зброї по прикордонних територіях на півночі України та залучають диверсійні групи. Це стосується, зокрема, Сумської та Чернігівської областей.

Джерело