СБУ відреагувала на погрозу з боку білорусі щодо удару по лікарнях в Києві

Ілюстративне фото

Служба безпеки України прокоментувала заяву керівника кдб білорусі, який пригрозив про наміри рф здійснити ракетний удар по двох київських лікарнях, одна з яких дитяча.

Про це йдеться в повідомленні СБУ.

«СБУ закликає сприймати будь-які заяви представників білоруської влади з приводу міфічних терористів, які нібито перебувають в українських лікарнях, як прояв інформаційно-психологічних спецоперацій, котрі грають на руку рф», — йдеться в заяві української спецслужби.

Водночас, як наголошують в СБУ, Україна вже третій рік протидіє ворогу у повномасштабній війні, і всі громадяни розуміють важливість дотримання правил безпеки.

«Тож, і спеціальні служби, і представники місцевої влади реагують на кожну потенційну загрозу згідно з передбаченими протоколами дій. Наразі вживаються усі необхідні заходи, аби знівелювати будь-які негативні наслідки навіть теоретичної загрози», — йдеться в повідомленні СБУ.

Спецслужба окремо звернулася до представників. білоруського режиму.

«Представникам білоруського режиму, який повністю здав свою країну росії, варто зрозуміти просту річ — люди, котрі захищають Україну від окупантів, є героями, а не терористами. Бо справжні терористи знаходяться в кремлі. Й вони обовʼязково отримають покарання за всі свої злочини», — йдеться в заяві СБУ.

«Білоруській владі треба не лякати українців псевдозаявами, а думати про те, як не опинитися на лаві підсудних у Гаазі поруч із кремлівським диктатором», — додали там.

Згідно з повідомленням Київської міської військової адміністрації, у зв’язку із загрозою удару по двох лікарнях в Києві 26 квітня 2024 року там почали евакуацію.

 

Джерело