Саме формат «Рамштайн» дав поштовх до створення восьми коаліцій – Умєров

Саме формат «Рамштайн» дав поштовх до створення восьми коаліцій – Умєров

26.04.2024 18:16 джерело Два роки тому Україна отримала безпрецедентну підтримку у боротьбі за свободу зі сторони 54 країн, включаючи всі держави-члени НАТО та ЄС. Саме формат «Рамштайн» дав поштовх до створення восьми коаліцій.

Як передає джерело, про це в Фейсбуці заявив міністр оборони Рустем Умєров.

«Сьогодні друга річниця створення Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн». Два роки тому наша боротьба за свободу отримала безпрецедентну підтримку зі сторони 54 країн, включаючи всі держави-члени НАТО та ЄС. Ця єдність та солідарність відбулася за активної участі міністра оборони США Ллойда Остіна і продемонструвала непохитну підтримку України на міжнародному рівні. Надалі саме формат «Рамштайн» дав поштовх до створення 8 коаліцій, які зосереджені на посиленні наших військових спроможностей у таких критичних сферах як повітряні сили, протиповітряна оборона, артилерія та морська безпека», – наголосив Умєров, додавши, що з початку російського вторгнення союзники виділили на оборонні зусилля України допомогу на мільярди доларів США.

Міністр оборони під час чергового онлайн-засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі «Рамштайн» подякував колегам за підтримку та разом із Президентом Володимиром Зеленським закликав партнерів надати необхідне озброєння та вирішити питання логістики.

Джерело