Рух ЧЕСНО: Рейтинг прозорості очолили одразу сім комітетів ВР

Рух ЧЕСНО: Рейтинг прозорості очолили одразу сім комітетів ВР

13.02.2024 00:50 джерело Громадська організація "Рух ЧЕСНО" презентувала рейтинг прозорості комітетів Верховної Ради за друге півріччя 2023 року, його очолили одразу сім парламентських комітетів.

Про це повідомили учасники пресконференції, що відбулась в джерелоі.

"Більшість комітетів Верховної Ради суттєво покращила відкритість своєї роботи та інформування громадян. Наразі лише один комітет має найменшу кількість балів у нашому рейтингу. Проте ми бачимо, що найвищий бал мають одразу 7 парламентських комітетів», – поінформував головний редактор Руху ЧЕСНО Олександр Саліженко.

Згідно з результатами дослідження, на першій сходинці рейтингу опинились: Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій України, національних меншин і міжнаціональних відносин; Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг; Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів; Комітет з питань антикорупційної політики; Комітет з питань інтеграції України до ЄС, а також Комітет з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування.

Вищезгадані комітети отримали максимальні 9 балів.

Друге місце посіли одразу три комітети. Серед них: Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики, Комітет з питань цифрової трансформації, Комітет з питань молоді та спорту. Вони отримали по 8,5 балів від Руху ЧЕСНО.

Третє місце в рейтингу прозорості комітетів за друге півріччя 2023 року посіли: Комітет з питань свободи слова, Комітет з питань економічного розвитку, Комітет з питань аграрної та земельної політики, Комітет з питань екологічної політики та природокористування. Дослідники оцінили прозорість їх роботи на 7 балів.

Джерело