росія продовжує операцію «Перун» з дестабілізації ситуації в Україні та країнах Заходу — ГУР

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє, що російські пропагандисти продовжують активну фазу інформаційної операції «Перун».

Про це йдеться на сторінці ГУР у Telegram.

У розвідці нагадали, що операція спрямована на дестабілізацію політичної ситуації в Україні та країнах Заходу та покликана «створити умови для вирішення завдань» так званої сво. Окупанти проводять її  також на тимчасово окупованих територіях України та в більшості регіонів рф.

«Піком активізації пропагандистських заходів визначено день так званих виборів президента рф. Завершення операції «Перун» окупанти планують до 30 червня цього року», — зауважили у воєнній розвідці.

До участі в операції залучаються підрозділи «федеральной служби войск национальной гвардии» країни-окупанта рф та шпигуни «главного управлєнія развєдкі рф».

Пропагандисти кремля дають вказівки шпигунам росгвардії здійснювати заходи, зокрема:

  • з дискредитації українських та західних проукраїнських політиків, звинувативши їх у корупції і зраді інтересів України;
  • виправдовування агресії рф проти України та висвітлення ситуації довкола нашої Держави з вигідних для кремля позицій;
  • поширення в медіапросторі дезінформації про начебто «нормалізацію життя» на поневолених росією українських територіях за безпосередньої участі у цьому керівництва рф;
  • формування в російському та європейському медіапросторі образу «українських нацистів» тощо.

За російською методичкою спецслужби кремля мають розповідати про події в Україні у першій половині 2024 року. При цьому використовувати як уже давно відомі, так і щойно вигадані фейкові наративи: про начебто планування державного перевороту в Києві, звинувачення України у початку бойових дій на Донбасі, масовому вбивстві проросійських активістів в Одесі тощо.

Як повідомляла АрміяInform, ГУР попередило про активізацію російської інформаційної операції «Перун».

Джерело