Росія повинна зазнати стратегічної поразки в Україні – глава МЗС Румунії

Росія повинна зазнати стратегічної поразки в Україні – глава МЗС Румунії

19.01.2024 02:18 джерело Росія повинна зазнати стратегічної поразки, оскільки, напавши на Україну, вона поставила під загрозу безпеку всієї Європи.

Як передає кореспондент джерелоу, про це заявила міністр закордонних справ Румунії Лумініца-Теодора Одобеску під час панельної дискусії "Росія: Що далі?" на Всесвітньому економічному форумі у Давосі.

"Йдеться не лише про Україну. Йдеться про безпеку Європи. І Росія повинна стратегічно зазнати поразки в Україні. Якщо цього не станеться, вона може не зупинитися на українському кордоні", – сказала Одобеску.

Вона нагадала, що Румунія має безпосередній історичний досвід контактів з РФ у різних її іпостасях, а тому "в нас жодних ілюзій щодо сьогоднішньої Росії".

"Ми бачили це під час війни в Україні, але ми також бачили це безпосередньо в Румунії, ми мали інциденти з російськими безпілотниками, які впали на нашу територію… І якщо комусь іще потрібні докази, просто подивіться на заморожені конфлікти по всьому Чорноморському регіону, або на окупацію Криму в 2014 році", – заявила глава румунського МЗС.

Джерело