Росія посилила кампанію дискредитації Олімпіади у Парижі – Microsoft

Росія посилила кампанію дискредитації Олімпіади у Парижі – Microsoft

05.06.2024 02:12 джерело Росія активізувала кампанію дезінформації в інтернеті, спрямовану проти Франції та майбутніх Олімпійських ігор у Парижі.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на звіт корпорації Microsoft, передає джерело.

Як зазначається, РФ активізувала кампанію після того, як Міжнародний олімпійський комітет заборонив російським спортсменам брати участь у літніх Олімпійських іграх під прапором РФ.

За даними Microsoft, російські пропагандисти створили документальний фільм, фейкові сайти новин і навіть імітували французькі та американські спецслужби, поширюючи фальшиві застереження щодо відвідання Олімпіади.

У Microsoft заявляють, що поширюють дезінформацію групи Storm-1679 і Storm – 1099. Улітку 2023 року вони випустили документальний фільм про МОК «Падіння Олімпіади» – пародію на бойовик 2013 року «Падіння Олімпу». Її творці за допомогою нейромережі згенерували за допомогою ШІ голос актора Тома Круза та наклали логотип Netflix. МОК домігся того, що відео було видалено з Ютубу.

У лютому 2024 року в інтернеті з’явилося відео з нібито попередженням від ЦРУ про терористичні атаки під час Олімпіади. У спецслужбі заявили, що цей фейк. Microsoft стверджує, що воно було створене угрупованнями, пов’язаними з РФ.

Джерело