Росія не зайняла більш примирливу позицію щодо України – австрійський генерал у відставці

Росія не зайняла більш примирливу позицію щодо України – австрійський генерал у відставці

Ексклюзив 03.05.2024 23:46 джерело Росія не зайняла більш примирливу позицію і, як і раніше, "наполягає на максимумі" – тобто, підкорення України умовам Росії.

Про це заявив в інтерв’ю джерелоу бригадний генерал австрійської армії у відставці, нині президент Центру стратегічного аналізу (CSA) Вальтер Файхтінгер.

"Офіційна мета Росії залишається незмінною. Вони хочуть змінити цей уряд, вигнати "нацистів", демілітаризувати країну, а також прозвучало провокаційне твердження Путіна про те, що Україна насправді навіть не має права на існування. У цьому плані нічого не змінилося. Іншими словами, риторична політична претензія на домінування над Україною, у якій би формі це не було, залишається незмінною. Вона й надалі існує", – сказав Файхтінгер.

За його словами, у Кремлі, втім, "також мають вже розуміти, що військове завоювання всієї України не є реалістичним". І тому наступні цілі "залежатимуть від того, як розвиватимуться бої на місцях".

Експерт прогнозує посилення боїв у ближчий час та спроби Росії просунутися. Водночас, "поки що незрозуміло, чи справді буде масштабний російський наступ улітку".

"Загалом Росія не зайняла більш примирливу позицію. Вона, як і раніше, наполягає на максимумі, і це, власне кажучи, означає підкорення України умовам Росії", – переконаний президент віденського Центру стратегічного аналізу.

Джерело