Робота над Планом стійкості має завершитися у грудні – радник Президента
22.11.2024 21:18 джерело Робота над Планом стійкості, пункти якого раніше Президент Володимир Зеленський представив у Верховній Раді, імовірно, завершиться у грудні.
Про це у телеетері заявив радник Президента з комунікацій Дмитро Литвин, передає кореспондент джерелоу.
За словами радника, раніше Президент у ВР представив ті пункти, які будуть у Плані стійкості, але це був ще не сам План стійкості, бо це буде доволі ґрунтовний документ, який міститиме додатки за різними напрямками. Литвин пояснив, що представити їх усі (у ВР — ред.) було б просто неможливо, бо це зайняло б дуже багато часу.
«Але сам план перебуває зараз на стадії підготовки і обговорення з тими стейкхолдерами, які долучені до конкретних пунктів цього плану. Тобто Президент представив те, що туди точно входитиме, і погодив структуру цього плану. Зараз відбувається робота і на базі РНБО, і на базі ОП, і на базі Кабміну з тим, щоб наповнити ці пункти конкретними речами, які додадуть Україні стійкості у різних напрямках. Я думаю, що ця робота буде завершена десь у грудні, і цей план буде повністю представлений саме у грудні, з усіма деталями і тими додатками, які можуть бути публічними», – поінформував радник Зеленського.
Він сказав, що певні речі (те, що стосується оборони, виробництва зброї, енергетики) залишаться закритими.
«Це наразі – найбільш пропрацьовані речі, те, що стосується, скажімо, енергетики, певних питань щодо фронтових операцій, щодо виробництва зброї. Вони дуже деталізовані вже зараз. Інші речі — те, що стосується, наприклад, питань управління людьми у Силах оборони, певних змін, які там потрібно зробити, або питань культурної політики, питань політики єдності — це все ще потрібно деталізувати і обрати пріоритети з масиву різних напрямків тієї роботи, яку фактично вже робить Кабмін», – зазначив Литвин.
Відповідаючи на питання, хто координуватиме роботу по цих напрямках, радник Зеленського заявив, що Президент доручив секретарю РНБО Олександру Литвиненку координувати весь процес підготовки плану.
«Але звичайно, що за кожним пунктом закріплені певні люди, які за нього відповідають. Наприклад, якщо це пункт «фронт», то, логічно, що це головком, керівник Генштабу, що туди залучається міністр оборони України, керівники розвідки тощо — тобто, люди, які розуміють саму суть цього пункту», – пояснив він.
Залиште відповідь