Реальні знімки Марса перетворили в документальний 4K-фільм

Попри те, що НАСА безперервно вивчає Марс і вже випустило кілька неймовірних знімків, зроблених на його поверхні, про Червону планету є не так багато відео. І ось нещодавно команда Elderfox Documentaries відредагувала кілька приголомшливих зображень для створення відеоролика про Марс у форматі 4K. Ці кадри дарують нам кристально чисте зображення цієї загадкової планети, інформує Ukr.Media.

Зібравши воєдино фотографії з високою роздільною здатністю, зроблені марсоходами Curiosity, Spirit і Opportunity, автори відео надали нам чудовий огляд декількох областей Марса.

У мережі часто можна зустріти здивовані коментарі про те, чому ровери, що досліджують поверхню Червоної планети, не посилають відео з неї на Землю. Вся річ у тім, що швидкість, з якою вони можуть відправляти дані назад на нашу планету, виключно низька, і цей процес не має ніякого сенсу. Зовсім інша справа — фотографії. Сьогодні їх можна отримати в чудовій якості, а потім скласти з тисячі кадрів практично бездоганного відео, що відображає все, що відбувається.

Джерело