Путін розуміє тільки силу, тому підтримка України має бути безперервною – президент Фінляндії

Путін розуміє тільки силу, тому підтримка України має бути безперервною – президент Фінляндії

19.02.2024 12:26 джерело Новообраний президент Фінляндії Александр Стубб заявив, що для Путіна війна з Україною занадто важлива, тому Києву потрібна постійна військова підтримка.

Про це повідомляє Yle, передає джерело. 

"Ця війна занадто велика для Путіна, щоб зазнати поразки, і саме це робить її досить проблематичною. Єдине, що розуміє Путін – це сила. Ви покажете будь-яку слабкість, будь-які м'які фактори – і він нападе", – сказав Стубб. 

Він наголосив, що підтримка України має бути безперервною, як економічна, так і військова, і постачання зброї є актуальною проблемою.

Стубб, який обіймав посаду міністра закордонних справ у 2008 році, коли Росія вторглася в Грузію, припустив, що Грузія була другорядною проблемою для Путіна, тоді як війна в Україні не є такою.

Він також зазначив, що Росія повинна понести відповідальність за війну в Україні та смерть опозиціонера Олексія Навального. Однак додав, що важко сказати, як саме буде досягнута ця відповідальність.

"Я особисто сподіваюся, що Китай буде залучений. Вони зараз знаходяться за кермом у відносинах з Росією", – зауважив президент Фінляндії.

Джерело